Spotkanie Lecce - Fiorentina, wynik końcowy 3-2

W ostatnim meczu Serie A drużyna Lecce podejmowała Fiorentinę na Stadio Ettore Giardiniero - Via del Mare. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2, pomimo że po pierwszej połowie prowadzili jedynie 1-0.

Relacja z meczu pomiędzy drużynami Lecce i Fiorentina

Dzisiaj miał miejsce emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Lecce i Fiorentina. Spotkanie odbyło się na Stadio Ettore Giardiniero - Via del Mare o godzinie 19:45. Sędzią głównym tego starcia był Antonio Giua. Widzowie zgromadzeni na trybunach mieli okazję zobaczyć wiele emocji, a wynik meczu 3-2 na korzyść gospodarzy potwierdzał zaciętą walkę na boisku.

Pierwszą bramkę dla Lecce zdobył R. Oudin w 17. minucie meczu, otwierając wynik na korzyść gospodarzy. Po przerwie R. Mandragora w 50. minucie doprowadził do wyrównania, a następnie L. Beltrán w 67. minucie strzelił kolejnego gola dla Fiorentiny. Wydawało się, że goście zapewnią sobie zwycięstwo, lecz w doliczonym czasie gry R. Piccoli w 90. minucie oraz P. Dorgu również w doliczonym czasie gry, zapewnili Lecce zwycięstwo, ustalając wynik meczu na 3-2. Mecz dostarczył wielu emocji i niezwykle widowiskowych akcji.

Obie drużyny zebrały także sporo żółtych kartek. Zespół gospodarzy otrzymał żółte kartki w osobach Pontusa Almqvista w 50. minucie, Lamecka Bandy w 77. minucie oraz Valentina Gendreya w 83. minucie. Natomiast goście otrzymali żółte kartki w osobach Lucasa Martíneza Quarty w 15. minucie, Luci Ranieriego w 72. minucie oraz Nicolása Gonzáleza w 90. minucie.

Relacja z meczu nie byłaby kompletna bez informacji o kolejnych meczach obu drużyn. Lecce w najbliższym czasie zmierzy się z zespołami Bologna, Torino oraz Inter, natomiast Fiorentina będzie miała okazję udowodnić swoją siłę w starciach z Frosinone, Bologna oraz Empoli.