Verona vs Lecce, wynik spotkania - 2-2

W ostatnim meczu Serie A drużyny Verona i Lecce zagrały ze sobą w emocjonującym starciu, które zakończyło się remisem 2-2. Spotkanie miało miejsce na Stadio Marc'Antonio Bentegodi w ramach 13. kolejki ligowej. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, a emocje trwały do samego końca.

Relacja z meczu piłki nożnej: Verona vs Lecce

Dzisiaj na Stadio Marc'Antonio Bentegodi w ramach 13. kolejki Serie A odbył się zacięty mecz pomiędzy Veroną a Lecce. Starcie zakończyło się wynikiem 2-2, który nie do końca oddaje emocje towarzyszące tej potyczce.

W 30. minucie to goście objęli prowadzenie za sprawą R. Oudina, który skrzętnie wykorzystał okazję i pokonał bramkarza Verony. Jednak Gospodarze odpowiedzieli szybko, bo już w 41. minucie M. Đurić wyrównał, dzięki asyście C. Ngonge.

Drugą połowę zaczęli lepiej Goście, w 69. minucie Joan Gonzàlez ponownie wyprowadził Lecce na prowadzenie. Jednak Verona nie zamierzała się poddać i w 77. minucie M. Đurić zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu, ustalając wynik na 2-2.

Mecz nie obył się bez kontrowersji, sędzia Federico La Penna pokazał żółte kartki dla Ondreja Dudy (Verona) oraz Patricka Dorgu i Lamecka Bandy (Lecce). Czerwonych kartek nie było.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice wspierali swoje drużyny przez cały mecz, co sprawiło, że zawodnicy dawali z siebie wszystko na boisku, co przekładało się na widowiskową grę.

Wynik remisu 2-2 oznacza, że obie drużyny zdobyły po jednym punkcie, co z pewnością wpłynie na sytuację w tabeli Serie A. Następne mecze dla Verony to starcia z Lazio, Fiorentiną i Cagliari, natomiast Lecce zmierzy się z Empoli, Frosinone i Paris Saint Germain.