Mecz pomiędzy Udinese i Cagliari zakończony wynikiem 5-1 na obiekcie Dacia Arena

Dnia 2022-04-03 13:00 na stadionie Dacia Arena odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 31 pomiędzy Udinese a Cagliari.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Udinese i Cagliari zakończyła się 2-1. Końcowy wynik meczu to 5-1.

 

Gole strzelali: João Pedro 32' 0-1 Dalbert Henrique Rodrigo Becão 38' 1-1 Beto 45' 2-1 R. Pereyra Beto 49' 3-1 I. Success N. Molina 59' 4-1 I. Success Beto 73' 5-1 I. Pussetto

Żółte kartki Udinese: Walace 42' Roberto Pereyra 60'

Żółte kartki Cagliari: Dalbert 20' Alberto Grassi 34' Daniele Baselli 60' Alberto Grassi 82'

Czerwone kartki Udinese:

Czerwone kartki Cagliari: Alberto Grassi 82'

Główny arbiter meczu to Rosario Abisso, Italy. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Udinese zmierzy się już z Venezia, następne spotkania z drużynami Empoli i Bologna. Kolejno natomiast Cagliari zmierzy się z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo i Genoa.

Kibice śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Walace Dalbert nieustannie sprawiają wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo emocji. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. Obserwujemy przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Serie A. Udinese i Cagliari i ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Dacia Arena.