Cagliari - Salernitana, wynik spotkania: 1-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Cagliari a Salernitana wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-11-26 19:45 na obiekcie sportowym Unipol Domus rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 14 pomiędzy Cagliari a Salernitana.

Gole strzelali: L. Pavoletti 73' 1-0 João Pedro F. Bonazzoli 90' 1-1 N. Zortea

Żółte kartki Cagliari: Alberto Grassi 27' Dalbert 30' Leonardo Pavoletti 78'

Żółte kartki Salernitana: Frédéric Veseli 84'

Czerwone kartki Cagliari:

Czerwone kartki Salernitana:

Główny sędzia spotkania - Daniele Doveri, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Cagliari zmierzy się już z Verona, następne spotkania z drużynami Torino i Inter. Kolejno natomiast Salernitana podejmie Juventus. Następne mecze zagra z drużynami AC Milan i Fiorentina.

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą fascynujące poczynania ligi Serie A. Fascynujące futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Alberto Grassi Frédéric Veseli raz za razem zaserwowały swoim stałym kibicom mnóstwo emocji. Zdarzają się książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania między zawodnikami okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, że mecze przynudzają. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Serie A i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Cagliari i Salernitana oraz ich udział w Serie A zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Unipol Domus.