Spotkanie Sampdoria kontra Lecce zakończone wynikiem 0-2 dnia 2022-11-12 17:00 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris

Sampdoria kontra Lecce, wynik 0-2. W dniu 2022-11-12 17:00 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki Regular Season - 15 pomiędzy Sampdoria a Lecce.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Sampdoria i Lecce wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: L. Colombo 45' 0-1 L. Banda 83' 0-2 L. Colombo

Żółte kartki Sampdoria: Bruno Amione 33' Filip Đuričić 36'

Żółte kartki Lecce: Samuel Umtiti 44' Joan González 57' Kristoffer Askildsen 87'

Czerwone kartki Sampdoria:

Czerwone kartki Lecce:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Doveri, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Sampdoria stawi czoła Sassuolo, następne spotkania z drużynami Napoli i Fiorentina. Kolejno natomiast Lecce z Lazio. Następne mecze zagra z drużynami Spezia i AC Milan.

Wielu fanów śledzi niezwykle ciekawe starcia, które mają miejsce w lidze Serie A. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Bruno Amione Samuel Umtiti nieprzerwanie zapewniają kapitalnym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Niesamowite potyczki między zawodnikami bywają bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to widowiska nudne. Trafiamy na wyśmienite gole czy asysty, ostre sytuacje z faulem, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych iprzeglądać spotkania sportowe znanej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Sampdoria i Lecce z ligi Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.