Mecz AS Roma kontra Cagliari zakończony wynikiem 1-0 na stadionie Stadio Olimpico dnia 2022-01-16 17:00

AS Roma kontra Cagliari, wynik 1-0. W dniu 2022-01-16 17:00 na stadionie Stadio Olimpico rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły AS Roma i Cagliari.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy AS Roma a Cagliari wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: Sérgio Oliveira 33' 1-0

Żółte kartki AS Roma: Sérgio Oliveira 23' Gianluca Mancini 39' Felix Afena-Gyan 58'

Żółte kartki Cagliari: Leonardo Pavoletti 25' Andrea Carboni 27' Dalbert 32' Giorgio Altare 70'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Cagliari:

Główny arbiter meczu - Lorenzo Maggioni, Italy. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna AS Roma stanie naprzeciw Lecce, następne spotkania z drużynami Empoli i Genoa. Kolejno natomiast Cagliari z Sassuolo. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina i Atalanta.

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Serie A. Utalentowane drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Sérgio Oliveira Leonardo Pavoletti raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wiele przeżyć. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bardzo zajadłe, nie często bywa, iż potyczki męczą fana. Obserwujemy wspaniałe asysty i gole, bezlitosne sytuacje z faulem dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych iprzeglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. AS Roma i Cagliari oraz ich udział w Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadio Olimpico.