Wierni kibice US Lecce

Mecz pomiędzy Salernitana vs Lecce, wynik końcowy 0-1

Dnia 2024-03-16 17:00 na obiekcie Stadio Arechi miał miejsce mecz Salernitana kontra Lecce zakończony wynikiem 0-1

W jednym z emocjonujących meczów kolejki 29 włoskiej Serie A drużyna Salernitana podejmowała u siebie Lecce. Spotkanie odbyło się w Stadio Arechi, a emocje sięgały zenitu. Ostatecznie to Lecce wyszło zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali 1-0. Mecz ten miał miejsce 2 dni temu, 16 marca o godzinie 17:00, jednak jego dramatyczne wydarzenia wciąż pozostają w pamięci kibiców.

Lecce - Verona, wynik końcowy 0-1

Mecz pomiędzy Lecce i Verona na stadionie Stadio Ettore Giardiniero - Via del Mare: 0-1

Wczoraj, 10 marca 2024 roku o godzinie 11:30, na Stadio Ettore Giardiniero - Via del Mare, odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Lecce i Verona. Po zaciętej rywalizacji to drużyna Verony wyszła zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Wynik na przerwę również wskazywał na prowadzenie Verony 1-0. Ten mecz, zaliczany do 28. kolejki Serie A, dostarczył wielu emocji i niezapomnianych momentów.

Frosinone - Lecce zakończony wynikiem 1-1

Spotkanie Frosinone vs Lecce dnia 2024-03-03 14:00 na stadionie Stadio Benito Stirpe - wynik końcowy 1-1

Wczoraj, 3 marca 2024 roku o godzinie 14:00, na Stadio Benito Stirpe odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Frosinone i Lecce w ramach 27. kolejki Serie A. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, pomimo tego, że na przerwę gospodarze schodzili z minimalnym prowadzeniem 1-0. Sprawdźmy, jak przebiegała ta emocjonująca konfrontacja na boisku.

Lecce - Inter zakończony wynikiem 0-4

Mecz Lecce vs Inter, wynik 0-4

W meczu rozegranym w ramach 26. kolejki włoskiej Serie A, drużyna Lecce podejmowała na własnym stadionie Inter. Spotkanie odbyło się 25 lutego 2024 roku o godzinie 17:00 w Stadio Ettore Giardiniero - Via del Mare. Inter okazał się zdecydowanie lepszy od gospodarzy, zwyciężając 4:0. Już w pierwszej połowie goście objęli prowadzenie 1:0, utrzymując kontrolę nad grą do końcowego gwizdka sędziego.

Lecce kontra Juventus, wynik 0-3

Na stadionie Stadio Ettore Giardiniero - Via del Mare dnia 2024-01-21 19:45 odbył się mecz Lecce vs Juventus: 0-3

W ostatniej kolejce Serie A doszło do starcia pomiędzy drużynami Lecce i Juventus, które odbyło się na Stadio Ettore Giardiniero - Via del Mare. Mecz ten miał miejsce 21 stycznia 2024 roku o godzinie 19:45. Po wyrównanej pierwszej połowie, Juventus zdołał ostatecznie pokonać rywali 3:0, zapewniając sobie kolejne cenne punkty w walce o tytuł mistrza ligi.

Mecz pomiędzy Torino kontra Lecce, wynik końcowy 2-0

Torino kontra Lecce, wynik spotkania 2-0

W ostatnim meczu Serie A drużyna Torino podejmowała u siebie ekipę Lecce w Stadio Olimpico Grande Torino. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, to gospodarze okazali się skuteczniejsi w drugiej części spotkania, sięgając po zwycięstwo 2-0. Mecz odbył się 16 lutego 2024 roku o godzinie 18:00, a bramki padły dopiero po przerwie, co przyniosło kolejne emocje kibicom obu drużyn.

Mecz Bologna kontra Lecce 4-0

Na stadionie Stadio Renato Dall'Ara miało miejsce spotkanie Bologna vs Lecce zakończone wynikiem 4-0

W ostatniej kolejce Serie A doszło do starcia pomiędzy zespołami Bologna i Lecce na Stadio Renato Dall'Ara. Mecz ten odbył się dokładnie dwa dni temu, 11 lutego o godzinie 14:00. Bologna okazała się zdecydowanie lepsza od rywali, zwyciężając 4-0, już prowadząc 2-0 na przerwę.

Mecz Lecce vs Fiorentina, wynik 3-2

Spotkanie Lecce - Fiorentina, wynik końcowy 3-2

W ostatnim meczu Serie A drużyna Lecce podejmowała Fiorentinę na Stadio Ettore Giardiniero - Via del Mare. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2, pomimo że po pierwszej połowie prowadzili jedynie 1-0.

Mecz Genoa vs Lecce wynik 2-1

Mecz Genoa vs Lecce zakończony wynikiem 2-1 dnia 2024-01-28 11:30 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris

Dzisiaj mieliśmy okazję śledzić emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Genoa i Lecce, który odbył się na Stadio Comunale Luigi Ferraris. Mecz zakończył się zwycięstwem Genoa 2-1, pomimo że na przerwę schodzili z wynikiem 0-1. Spotkanie to miało miejsce w ramach 22. kolejki ligi Serie A i z pewnością dostarczyło wielu sportowych emocji.

Lecce kontra Juventus 0-3

Dnia 2024-01-21 19:45 na stadionie Stadio Ettore Giardiniero - Via del Mare odbył się mecz pomiędzy Lecce i Juventus: 0-3

Mecz pomiędzy Lecce a Juventusem zakończył się zwycięstwem Juventusu 3:0. Mimo braku bramek w pierwszej połowie, Juventus zdominował drugą połowę, zdobywając trzy bramki. Mecz odbył się na Stadio Ettore Giardiniero - Via del Mare w ramach 21. kolejki Serie A.

Lazio vs Lecce wynik 1-0

Spotkanie Lazio - Lecce zakończone wynikiem 1-0

Mecz pomiędzy drużynami Lazio i Lecce odbył się w ramach 20. kolejki Serie A na Stadio Olimpico. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Lazio 1-0, po bezbramkowym wyniku na przerwę. Zespół gospodarzy zdołał zdobyć bramkę, zapewniając sobie cenne trzy punkty.