Dnia 2023-05-12 18:45 miało miejsce spotkanie pomiędzy Lazio i Lecce zakończone wynikiem 2-2

Lazio - Lecce, wynik końcowy 2-2. Dnia 2023-05-12 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico odbył się mecz ligi Serie A kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Lazio i Lecce.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Lazio i Lecce wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: C. Immobile 34' 1-0 Luis Alberto R. Oudin 45' 1-1 V. Gendrey R. Oudin 51' 1-2 Gabriel Strefezza S. Milinković-Savić 90' 2-2

Żółte kartki Lazio: Manuel Lazzari 8' Luca Pellegrini 78' Sergej Milinković-Savić 81'

Żółte kartki Lecce: Lameck Banda 13' Rémi Oudin 65' Wladimiro Falcone 79' Alexis Blin 81' Joan González 90'

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki Lecce:

Sędzią głównym tego spotkania był Fabio Maresca, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lazio zmierzy się już z Udinese, następne spotkania z drużynami Cremonese i Empoli. Kolejno natomiast Lecce podejmie Spezia. Następne mecze zagra z drużynami Monza i Bologna.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice futbolu śledzą niezwykle fascynujące poczynania ligi Serie A. Składające się z utalentowanych napastników i obrońców futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze jak Manuel Lazzari Lameck Banda często zapewniają swoim fanom mnóstwo przeżyć. Często trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem, książkowe gole czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami okazują się zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to widowiska mało interesujące. To też warto przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Lazio i Lecce oraz ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadio Olimpico.