Dnia 2023-02-11 17:00 na obiekcie Stadio Comunale Via del Mare miał miejsce mecz Lecce - AS Roma: 1-1

W dniu 2023-02-11 17:00 na stadionie Stadio Comunale Via del Mare odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 22 pomiędzy Lecce a AS Roma.

Po pierwszej połowie spotkania między Lecce a AS Roma wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: Ibañez 7' 1-0 P. Dybala 17' 1-1

Żółte kartki Lecce: Gabriel Strefezza 16' Lorenzo Colombo 52' Joan González 62' Morten Hjulmand 90'

Żółte kartki AS Roma: Roger Ibañez 33'

Czerwone kartki Lecce:

Czerwone kartki AS Roma:

Główny sędzia spotkania to Gianluca Aureliano, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lecce stanie naprzeciw Atalanta, następne spotkania z drużynami Sassuolo i Inter a AS Roma podejmie Red Bull Salzburg. Następne mecze zagra z drużynami Verona i Red Bull Salzburg.

Liczna grupa fanów z dużym zapałem śledzi interesujące poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Ciekawe drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Gabriel Strefezza Roger Ibañez nierzadko zapewniły fantastycznym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się nieprzepisowe faule, spektakularne asysty oraz bramki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Wspaniałe walki między zawodnikami bywają niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się, że są to potyczki nie warte uwagi. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Serie A. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Lecce i AS Roma z ligi Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadio Comunale Via del Mare.