Na stadionie Stadio Comunale Via del Mare dnia 2022-10-02 13:00 miał miejsce mecz Lecce vs Cremonese zakończony wynikiem 1-1

Lecce vs Cremonese 1-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Lecce oraz Cremonese wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-10-02 13:00 na stadionie Stadio Comunale Via del Mare rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Lecce i Cremonese.

Gole strzelali: D. Ciofani 19' 0-1 Gabriel Strefezza 42' 1-1

Żółte kartki Lecce: Wladimiro Falcone 18' Kristoffer Askildsen 53' Giuseppe Pezzella 78'

Żółte kartki Cremonese: David Okereke 40'

Czerwone kartki Lecce:

Czerwone kartki Cremonese:

Sędzią głównym tego spotkania był Livio Marinelli, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lecce zmierzy się już z AS Roma, następne spotkania z drużynami Fiorentina i Bologna a Cremonese zmierzy się z Napoli. Następne mecze zagra z drużynami Spezia i Sampdoria.

Liczni fani z entuzjazmem śledzą potyczki w lidze Serie A. Interesujące piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Wladimiro Falcone David Okereke nieustannie serwują pierwszorzędnym fanom wiele przeżyć. Trafiamy na brutalne sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zagorzałe, rzadko bywa, że spotkania męczą fana. Z tego względu warto oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Lecce oraz Cremonese z ligi Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadio Comunale Via del Mare.