Dnia 2022-08-28 18:45 na obiekcie Stadio Comunale Via del Mare odbył się mecz pomiędzy Lecce i Empoli zakończony wynikiem 1-1

Lecce vs Empoli zakończony wynikiem 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lecce oraz Empoli wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-08-28 18:45 na stadionie Stadio Comunale Via del Mare odbył się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 3 pomiędzy Lecce a Empoli.

Gole strzelali: F. Parisi 22' 0-1 Gabriel Strefezza 40' 1-1 L. Banda

Żółte kartki Lecce: Lameck Banda 34'

Żółte kartki Empoli: Răzvan Marin 27' Petar Stojanović 57'

Czerwone kartki Lecce:

Czerwone kartki Empoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Alberto Santoro, Italy. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Lecce stawi czoła Napoli, następne spotkania z drużynami Torino i Monza natomiast Empoli z Verona. Następne mecze zagra z drużynami Salernitana i AS Roma.

Kibice śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Fascynujące zespoły futbolowe i piłkarze jak Lameck Banda Răzvan Marin często sprawiają wyśmienitym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Nieprzerwanie trafiamy na efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy graczami są nader zagorzałe, nie często bywa definitywnie, iż zmagania nudzą. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Serie A. Udział takich znanych drużyn jak Lecce oraz Empoli z ligi Serie A gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadio Comunale Via del Mare.