Cagliari vs Lazio, wynik spotkania - 0-3

Dnia 2022-03-05 19:45 na obiekcie sportowym Unipol Domus rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Cagliari i Lazio.

Pierwsza połowa meczu między Cagliari a Lazio zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-3.

 

Gole strzelali: C. Immobile 19' 0-1 Luis Alberto 42' 0-2 Felipe Anderson Felipe Anderson 62' 0-3 S. Milinković-Savić

Żółte kartki Cagliari: Giorgio Altare 18' Răzvan Marin 74' Matteo Lovato 90'

Żółte kartki Lazio: Adam Marušić 71' Adam Marušić 88'

Czerwone kartki Cagliari:

Czerwone kartki Lazio: Adam Marušić 88'

Główny sędzia meczu - Fabio Maresca, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Cagliari stawi czoła Spezia, następne spotkania z drużynami AC Milan i Udinese natomiast Lazio zmierzy się z Venezia. Następne mecze zagra z drużynami AS Roma i Sassuolo.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą poczynania ligi Serie A. Składające się z uzdolnionych graczy piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Giorgio Altare Adam Marušić nieprzerwanie serwują wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Niesamowite zmagania między drużynami futbolowymi zdarzają się bardzo zażarte, niezwykle rzadko bywa, że są to zmagania statyczne. Nieustannie trafiamy na nieczyste faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Serie A i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Cagliari oraz Lazio w lidze Serie A gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Unipol Domus.