Spotkanie między Atalanta oraz Cagliari na stadionie Gewiss Stadium - 1-2

Atalanta - Cagliari zakończony wynikiem 1-2.

Po pierwszej połowie meczu między Atalanta i Cagliari wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-02-06 11:30 na obiekcie sportowym Gewiss Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 24 pomiędzy Atalanta a Cagliari.

Gole strzelali: G. Pereiro 50' 0-1 Dalbert Henrique J. Palomino 64' 1-1 G. Pereiro 68' 1-2 R. Bellanova

Żółte kartki Atalanta: Davide Zappacosta 61'

Żółte kartki Cagliari: Dalbert 24' Alberto Grassi 35' Alessandro Deiola 63' Alessio Cragno 90' Edoardo Goldaniga 90'

Czerwone kartki Atalanta: Juan Musso 52'

Czerwone kartki Cagliari:

Główny arbiter meczu to Alessandro Prontera, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Atalanta zmierzy się już z Fiorentina, następne spotkania z drużynami Juventus oraz Olympiakos Piraeus. Kolejno natomiast Cagliari zmierzy się z Empoli. Następne mecze zagra z drużynami Napoli oraz Torino.

Bardzo często wierni kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi Serie A. Ciekawe drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Davide Zappacosta Dalbert raz za razem zapewniły swoim kibicom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Trafiamy na ostre faule, idealnie wyliczone bramki czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Wspaniałe potyczki między zawodnikami z ligi są nader zaciekłe, rzadko zdarza się, że mecze nas nudzą. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska sportowe ligi Serie A. Atalanta i Cagliari jak ich udział w lidze Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Gewiss Stadium.