Spotkanie Bologna kontra Cagliari, wynik końcowy 2-0

Bologna kontra Cagliari 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Bologna oraz Cagliari wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2021-11-01 19:45 na obiekcie sportowym Stadio Renato Dall'Ara rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 11. Zmierzyły się Bologna i Cagliari.

Gole strzelali: L. De Silvestri 49' 1-0 G. Medel M. Arnautović 90' 2-0 N. Sansone

Żółte kartki Bologna: Mattias Svanberg 40' Aaron Hickey 70' Gary Medel 90'

Żółte kartki Cagliari: João Pedro 68' Leonardo Pavoletti 90'

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki Cagliari: Martín Cáceres 90'

Główny sędzia spotkania - Davide Massa, Italy. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Bologna stawi czoła Sampdoria, następne spotkania z drużynami Venezia i Spezia natomiast Cagliari podejmie Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo i Salernitana.

Bardzo często oddani kibice śledzą niezwykle fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze Serie A. Interesujące futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Mattias Svanberg João Pedro niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, efektowne gole i asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami z ligi są bardzo zażarte, nie często bywa, iż są to potyczki nie warte uwagi. Z tego powodu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Bologna oraz Cagliari z ligi Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadio Renato Dall'Ara.