Mecz Fiorentina kontra Cagliari zakończony wynikiem 3-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Fiorentina i Cagliari zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2021-10-24 13:00 na stadionie Stadio Artemio Franchi odbył się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 9 pomiędzy Fiorentina a Cagliari.

Gole strzelali: C. Biraghi 21' 1-0 N. González 42' 2-0 R. Saponara D. Vlahović 49' 3-0

Żółte kartki Fiorentina:

Żółte kartki Cagliari: Keita Baldé 20' Răzvan Marin 48'

Czerwone kartki Fiorentina:

Czerwone kartki Cagliari:

Główny arbiter spotkania - Antonio Rapuano, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Fiorentina stanie naprzeciw Lazio, następne spotkania z drużynami Spezia oraz Juventus. Kolejno natomiast Cagliari z AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Bologna oraz Atalanta.

Mnóstwo kibiców śledzi bardzo interesujące poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Keita Baldé nieraz zaserwowały wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na widowiskowe gole czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami są zajadłe, nie często bywa, że są to spotkania usypiające. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Serie A oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Fiorentina i Cagliari z ligi Serie A gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadio Artemio Franchi.