Na stadionie Unipol Domus odbyło się spotkanie Cagliari - Venezia zakończone wynikiem 1-1

Cagliari - Venezia, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Cagliari i Venezia wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2021-10-01 18:45 na obiekcie sportowym Unipol Domus rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Cagliari oraz Venezia.

Gole strzelali: K. Baldé 19' 1-0 M. Cáceres G. Busio 90' 1-1 D. Heymans

Żółte kartki Cagliari: Nahitan Nández 22' Kevin Strootman 50'

Żółte kartki Venezia: Pietro Ceccaroni 23' Sofian Kiyine 30' Ethan Ampadu 52' Dennis Johnsen 68' Mattia Aramu 70'

Czerwone kartki Cagliari:

Czerwone kartki Venezia:

Główny arbiter spotkania - Manuel Volpi, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Cagliari zmierzy się już z Sampdoria, następne spotkania z drużynami Fiorentina oraz AS Roma a Venezia podejmie Fiorentina. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo oraz Salernitana.

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą ekscytujące poczynania ligi Serie A. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Nahitan Nández Pietro Ceccaroni często zaserwowały wyborowym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy książkowe asysty czy gole, bezwzględne sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania między piłkarzami z ligi bywają bardzo zajadłe, nie często bywa koniec końców, iż są to potyczki usypiające. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Serie A oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Cagliari i Venezia z ligi Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Unipol Domus.